djNekad u davno doba preko dalekih gora prvo je ovamo došla šarena ptica roda Dugo je kružila sama iznad ove ravnice između Vučijaka i gore Motajice… Stizali sa svih strana iz svog starog kraja, kroz mnoga vremena burna do novog zavičaja. Slušali bajke ljudi nošeni letom ptice između Vučijaka i gore Motajice… Džinovske rasle šume, bujala barska trava, pričali bajke o svijetu velika mutna Sava. Slušali bajke ljudi nošeni letom ptice između Vučijaka i gore Motajice…

Vjezbajte sa Sandrom! Hvala svima na podršci! Upravo objavljen novi video na mom yt kanalu, kliknite, pogledajte, lajkajte, pretplatite se i najvažnije vježbajte samnom

Potrazite i instalirajte ove aplikacije na vasim telefonima i pronadjite Radio Bosanski Brod

bhflag

Bosanski Brod smješten je na sjeveru Bosne i Hercegovine, u Bosanskoj Posavini.Sjevernu granicu čini rijeka Sava.Procitaj vise....

Top Vjesti

Koeman: Ne znam zašto nema VAR-a u Španjolskoj; Zidane: Ne znam kako ćemo završiti sezonu

"Svaki navijač Barcelone mora biti nezadovoljan suđenjem. Ono je bio penal na Braithwaiteu, a nisam zadovoljan ni sudačkom nadoknadom", rekao je nakon utakmice Ronald Koeman

()

10.Tra.2021

Ćaleta-Car isključen! Marseille remizirao s Montpellierom

Marseille je u 32. kolu francuske Ligue 1 remizirao na gostovanju protiv Montpeillera 3-3 i tako je još uvijek za mjesto 'kratak' u borbi za Europu sljedeće godine. Montpeiller je poveo već u 1. minuti preko Delorta, a gosti su preokrenuli u posljednje tri minute prvog poluvremena preko Milika u Gueyjea. Domaćin izjednačuje, a onda u 62. minuti hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car dobiva izravni crveni karton. Marseille je uspio i ponovno povesti s igračem manjem, ali Laborde je drugim golom u sudačkoj nadoknadi osigurao Montepellieru bod u ovoj utakmici.

()

10.Tra.2021

Princ Charles ocu Philipu: 'Dragi oče, bio si jako voljen i cijenjen, a nedostaješ nam već sada'

Ljudi diljem Velike Britanije, ali i šire, opraštaju se putem društvenih mreža od princa Philipa. Osim bliske kraljevske obitelji, od njega su se oprostila i njegova djeca, Edward, Anne i Charles

()

10.Tra.2021

Prosvjed u Njemačkoj: Traže strože mjere i duži lockdown

Prosvjednici koji se zauzimaju za nultu stopu covida zahtijevaju trotjedno zatvaranje gospodarstva koje treba biti plaćeno te ističu da su radna mjesta "inkubatori zaraze"